Ez hasznos volt, koszi.
Namost itt 2 szabalyt latok:
- "megfelelő segédeszköz (szerszám) hiányában állagsérelem nélkül nem leválasztható módon" -- ezt kielegiti egy sorkapocs/kismegszakito; ahhoz mar kell egy csavarhuzo, ami szerszam.
- "Más berendezés a hőszivattyús külön mért felhasználói áramkörre nem csatlakoztatható" -- itt ez megall, mert ideiglenesen lecsatlakoztatunk csak, nem teszunk ujat ra.
Tehat, ha jol ertelmezem, ha szamomra oke evente ketszer csavarhuzoval atdugni a vezeteket H-bol A1-be, akkor az OK.
A masik, erdekes kerdes.
Mi van, ha veszek egy 16-32A -s alternativ kapcsolot, es azzal kotom ra? Tehat a fenti csavarhuzos atkotest megsporolando. Az alternativ kapcsolo kimenete lenne ugye a H tarifas fazis, az egyik bemenete meg az A1 fazis, a masik meg a H tarifa fazis. Ez elvileg OK, mert az alternativ kapcsolo miatt igy soha nem kerulhet a H tarifas fazisra mas fogyaszto. Errol mi a velemenyetek?