Nem faszságot írok, hanem felületes vagyok, ami faszságnak tűnhet egyeseknek, akik félreértik. Te pedig az a fajta rosszindulatú ember vagy, aki ezt kihasználva hülyét akar csinálni a másikból. Ezt élvezed, erre vered a faszod.
Yeah! 5 és fél nap kellett neked, hogy 25 évvel ezelőtti archívumban találj valami "terhelőt" rámnézve? Nem hiszem, hogy fejből megvan neked az Oregon összes! :P
BTW Valami nekem dereng. Anno a fórumtárs kémiailag mondta a definíciót, én meg konkrétan megjelöltem, hogy a háztartás vegyiparban mit értenek ezalatt (én abban voltam és vagyok otthon). Van egy olyan érzésem, hogy mindkettőnknek igaza volt, de nem emlékszem a sztorira.
Hogy te is megértsd, van a szakács és az élelmiszerbiológus. Így talán érted, hogy a két szakma nem ugyanaz.