A topikodat elolvasva ez a néhány dolog tűnt fel nekem (nem kötekedni szeretnék jó szándékkal írom ezeket, hátha hasznodra válik):
1. borzasztóan csapongóan írtad össze, hogy mikhez értesz. Egy állásinterjún ez a szétszórtság képét festi, függetlenül attól, hogy mik azok a konkrét dolgok amiket felsorolsz
2. A mikrotik nem microtik, a cockpit pedig nem cocpit, a rack szekrény pedig nem rekk. Lehet, hogy ezek csak elírások, de ha valaki nem tudja az adott termék/technológia nevét sem leírni helyesen, az tévesen negatív képet sugallhat arról, hogy mennyit is ért ahhoz az adott dologhoz.
3. most azt gondolod, hogy az egy plusz ha a klímatisztítást is rád lehet bízni. Hidd el, ha azt szeretnéd, hogy komolyan vegyenek, IT-sként eszedbe ne jusson klímát takarítani. Az más kérdés, hogyha mondjuk megtörik a kábel egy rack elosztón akkor biztonságosan meg tudod szerelni és nem kell megvárni a supportot/villanyszerelőt, de ezt sem szabad reklámozni, mert aztán rád sóznak minden nem szakmai f0st.
A konkrét szakmai tartalmat tekintve veled az a "baj", hogy mindenhez is értesz egy kicsit. A mai világban egyre kevesebb szükség van ilyen típusú rendszergazdára.
A tapasztalatodat most arra tudod talán a legjobban felhasználni, hogy átgondold melyik volt az a terület a fentiek közül amelyiket a legszívesebben csináltad és ha ez megvan, akkor nekiállsz azon az egy területen elmélyedni, ilyen irányú munkát keresni. Nem szégyen az ha egy junior pozícióból kell elindulni, de így van lehetőséged valamiben profivá fejlődni, amivel jön a magasabb fizetés is.