Vagy egy tucat szervert üzemeltetek, jópár cégnek, egyiknél sem okoz problémát. Ahol probléma lenne, ott klaszter van, az összes többin, meg kibirják éjszaka az 5 percnyi leállást havonta 1x, e hónapban 2x.
Bár te magad linkelted, lehet nem értetted, ez csak a DC-ket érinti kritikusan, még a member servereket sem. DC-ből meg ugye minimum 2 van, ahol 1 van, ott meg édesmindegy, hogy újra kell inditani valamit éjszaka.
"Nem értem, hogy miért véded ezt az elavult megoldást. "
Nem védem, természetesen jobb lenne, ha nem kellene, de irreális hülyeség azon pörögni, hogy a drága programozó mennyi idejét elveszi a havi 1 restart. (ha esetleg megnéznéd, hogy miről is szól a thread, mert úgy tűnik eddig még nem tetted meg)
Ja a tucat szerverben van 3 debian is, ejj, azokat is restartolni kell, úgy tűnik nem mindenhova jutott még el a "tudomány" :)