1. azonos FRU-val simán vehetsz más gyártótól, az más kérdés, hogy nem mondhatod a disztribútornak, hogy "én most Hitachi-t kérek", mert nem biztos, hogy tudja mit fog kiadni/rendelni.
2. néhány esetben látok IDEGEN lemezt brand szerverben. nyilván nem desktop merevlemezt, de pl IBM-ben láttam én már HP part number-est is és elvoltak vele. az, hogy hiba esetén a "nem támogatott" üzenetet kapod majd telefonon az más lapra tartozik, de az adatvesztéssel riogatás azért elég meredek. habár marketingnek No.1 :)
én értem amit mondasz, csak hát legutóbb a Quadro VGA-s topikban pont te mondtad valakinek, hogy ~"nem kell ezt túlmisztifikálni": na, most ez most kb az az eset. az óvatosság azért érthető.
--
Vége a dalnak, háború lesz...