Hé trey!
Kissé fáradt vagy:
De vajon mert mar ezeken valaki mondjuk teljesitmenyt? Vagy egyszeruen eleg volt, hogy elindult az alkalmazas, es orult neki, hogy mukodik. Az hogy neha mondjuk ttokzatos modon leallt egy szerviz, azt meg betudtuk a csillagok allansanak.
Már ne haragudj, de vajh mekkora teljesítménykülömbség van mondjuk fopen, fprintf, fscanf, getch, printf, select, stb, stb-ben mondjuk egy glibc-2.2.5 és egy 2.3.2 között??? te mérted már valaha ????
Olvasgattál már glibc Changelog-ot??
A fene nagy multiplatformitás miatt, még a kínálkozó GNU extension-okat sem használják a standard programokban...
Másik:
miert a backporttal hova fogsz eljutni? Ha tf. backportolsz egy olyan alkalmazast, aminek ujabb libc kell, akkor hogy fogod hasznalni a regebbivel? backportolod a libc-t is?
megerkeztunk ugyanide.
trey, trey! a backport éppen azt jelenti, hogy pl. a standard woody-s konyvtárak között tud majd működni a programod. Épp arról van szó, hogy a régi könyvtárakkal fordítod le. :-) Láttál már olyan backportot, amineg a sid-ben lévő glibc kellett? :-o
Zsiráf