- Honkydoo blogja
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
- 560 megtekintés
Hozzászólások
Koszi, kiprobaltam, Windows alatt git-bash-bol kicsit kellett reszelni, de kb mukodik. A gebasz termeszetesen a terminal-kezeles kulonbsegeibol adodik (windows native python, mintty git-bash).
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Ez egy érdekes felhasználása lehet az LLM modelleknek a hétköznapokban IT területen. Külön szimpatikus, hogy a dokumentáció tartalmaz egyszerű példákat is. Ment a könyvjelzők közé és köszönöm, hogy megosztottad a talált toolt. Később lehet kipróbálom.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni