ipaq és exchange

Fórumok

ipaq és exchange

Hozzászólások

Sziasztok!
Hozzám került egy nem rég egy ipaq, és sajnos linux alól nem igazán tudok vele túl sokat kommunikálni. Max soros porton keresztül fileokat feltöltni rá ppp-vel. Az USB-n azt hiszem nem is lehet rá csatlakozni ha az eredeti win ce van a gépen. Azt hogy a naptárjába bejegyzéseket írjak mondjuk az evolution-al azt már szinte reménytelennek tarom. Nincs véletlenül egy olyan progi mint a Pilot a Palm-ok hoz???
Látam már ipaq-on linuxot, de azt hagyom végső megoldásnak. De ha valaki használ ipaqon linuxot és nagyon meg van elégedve akkor szívesen hagyom magam meggyőzni.
Mondjuk van hozzá wireless hálókártya is és ha azon kereszűl tudnék vele szinkronizálni az lenne a legkirályabb.
Meg akkor már felteszek egy másik kérdést is ami nagyon ide kapcsolódik:
Nálunk exchange (bocsássatok meg) levelező szerver van és nagyon zavar hogy nem tudom kihasználni a linux levelezőprogramjaival Naptár, Feladatok (amiket ki lehet adni másoknak) Névjegyzék meg mindn, szóval a mapi lehetőségeit.

Közben látom hogy az evolution-ban van exchange support de pengetni kell érte 60$