olyant tud, hogy ha sok fájl van egy ablakban, akkor se jobb gomb átnevezés, se f2-re nem történik semmi. ha maximalizálom az ablakot, akkor tudja. úgy látszik térérzékeny.
más: megint fél éjfélkor eszek dinnyét (nesze neked este hat után, lebuktam), aztán csodálkozok ha hajnalban óra nélkül kelek. mai nap is így történt, viszont utána szokatlanul folytatódott, mert megszólalt a tűzriadó. nézek a kulcslukon (nem azon, tudod hol) kifele, hogy jön-e a világvége, de mivel füstöt nem láttam, így az értékmentés telefon+lakáskulcsra korlátozva (jó kérdés ilyen esetben mit mentenél. volt egy jópofa megoldás erre a ..nem jut eszembe c. filmben, leap year). kíváncsiságnak engedve, lessünk ki a barlangból. pár percet vacilláltam előbb mert egyik szomszéd se menekült, pedig baromi hangosan beindult valami füstelszívó, a szirénákról meg nem is beszélek. ez reggel dr. ötkor. mire felöltöztem és leértem, addigra a tűzoltó is megjött. tettem egy kört az utcában, hogy nincs-e füst valahol, mire visszamentem, addigra kikapcsolták a riasztást és visszaengedték az egyébként 6-7-8 lakásból előjött embereket. 6-7-8. mondjuk augusztus van, legyen fél ház szabin. akkor is 20 lakás van egy emeleten és 5 szint. azt is el tudom képzelni, hogy valaki átalussza.
még másabb: bootidő. én áramtalanítom a modemet is, ezért a négy lemezes raid0 túl gyorsan indul el, login után még nincs net :p