Adás - vétel - csere

Médiakonverter kerestetik

Sziasztok!

Szükségem lenne egy  KTI 300D-W3515  médiakonverterre.

Paraméterek:
10/100MBps
Tx: 1310nm
Rx: 1550nm
Single/Mono, 5-15km, BI-Directional

A kábel másik végén, a párja megvan, csak ezt kell pótoljam.

 

De, ha kapok egy jó ajánlatot, a teljes párra, akkor a kábel másik végén lévőt is cserélem.

Ami fontos:
- A kábel adott: G.657.A2, 1db szál, a két végén SC csatlakozóval, tehát hullámhosszban eltolt, kétirányú konvertert keresek.
- SFP modulok is játszanak (switchben van sfp port)
- Elsősorban a használható, de megunt/leselejtezendő példányok érdekelnének, de ha valaki tud egy olcsó helyet a 100/1000MBps kategóriában, kérem ne tartsa magában!

Eladó / csere APC Back UPS ES 700

Van egy használt APC Back UPS ES 700-em, amiben az akkumulátor már meghalt. Tudom, hogy tudnám cserélni magát az akkumulátort, de rájöttem, hogy nincs szükségem szünetmentes tápra, csupán egy 8 dugaljos túlfeszvédős elosztóra ezért eladnám / elcserélném.

Átvétel Budapesten, elsősorban Széll Kálmán tér - Nyugati 4-6 vonalon.

Mérnöki gép HP Zbook 15 G1 dokkoló K2100M, 24Gb, 512GB stb.

Mobil munkaállomás, használt HP Zbook 15 G1
Intel Core i7-4800MQ (2.7 GHz, 6MB L3 cache, 4 cores, 47 W) Up to 3.70 GHz with Intel Turbo Boost Technology
NVIDIA Quadro K2100M with 2GB dedicated GDDR5 video memory (MXMIIIA cserélhető)
Microsoft DirectX 11.1 (Shader Model 5.0) and OpenGL 4.2 capable
NVIDIA Optimus Technology supported
24GB memória (2x8+2x4GB gyárilag 4 slotos)
512GB MSATA SSD (RAID 0 and 1 supported )
1TB SATAII
1 db eredeti 200W-os táppal (+1db hibás)
DVDRW
+ Dokkoló, lásd fotók
Windows 10 Pro eredeti
Súly 3kg,
Inkább vmware és más tesztekre javaslom, ez nem fog throttling-ni 30 mp után
Néha szükségből ment rajta pár éve a World of tanks, de az elmúlt években már nem indítottam el, nem igazán játszom.
(sérülésmentes kivéve a fedlap, már én is így vettem FHD fényes kijelző van benne eredetileg mattal árulták)
Személyes átvételt preferálom, kérésre képeket küldök.

Sun XVR-600-at vagy XVR-1200-at keresek.

Vagy bármilyen olyan kártyát, ami:
- Tud 1920x1080-at.
- Van rajta DVI.
- Működik Sun Blade 100-asban (azaz PCI-os).
- Működik Solaris 10 alatt.

(Jelen pillanatban van egy Sun XVR-500-asom (alias 3Dlabs Wildcat II), ami ugyan tud 1920x1080-at, de csak VGA van rajta, meg egy XVR-100-as (alias ATi Radeon 7000), amin ugyan van DVI, de nem tud 1920x1080-at...)