Fórumok
https://ataszjelenti.444.hu/2020/09/29/konyorogtem-hogy-megteszek-minde…
El tudom hinni, hogy a cikk nagyjából fedi a valóságot, hiszen minden hivatalnok "csak a munkáját végzi", mégis egy bicskanyitógató helyzet állt elő.
Te mit tennél ilyen helyzetben?
- 86 megtekintés
Hozzászólások
Elsősorban nem olvasnék prolihergelő weblapokat.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Krisztina és Pálma is eltűnik a hologramról ha nem nézel oda, ugye?
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Pálma végre kiszabadult a rabszolgasorsból. Az apja és az anyja eleve nem volt alkalmas családfenntartásra. Talán neki egyenesbe áll a sorsa, ha megfelelő nevelőszülőkhöz kerül.
trey @ gépház
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Csak én nem találom a gyámügyeset a riportban, hogy miért döntöttek így?
Minden, amit hallunk, vélemény, nem tény, és minden, amit látunk, nézőpont, nem a valóság.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni