( mash | 2009. 08. 27., cs – 13:16 )

Ki beszélt itt rólad?! Végig általánosságban beszéltem az emberekről. Persze, ha megmutatod, hogy az előző hozzászólásban hol írtam azt, hogy "vOrOn", vagy "te", akkor megkövetlek. Biztosan az zavart meg, hogy egyes szám második személyben írtam. A zsebedben meg aztán végkép nem turkáltam.

"Azt tetem szóvá, hogy nem igaz az az általános kijelentés, hogy iBetű + almagép nem drága"

Ferdítesz, mert nem ezt tetted szóvá és nem ezen kaptam fel a vizet, hanem ezen:
"Jó ember, örülj, hogy gazdaságilag a Mon nemlétező középosztály felső részét reprezentálhatod "Nem draga", "is tok olcso" szavaiddal."

Ki turkált, kinek a zsebében?

"Még egy apró megjegyzés. A rinyálást, saját beállítottság(ok), vélemény másra vetítését általában azok hozzák fel, akik maguk nagyszerű művelői ennek a műfajnak."

Legjobb védekezés a támadás? Majd ha hallasz engem az anyagi problémáimról (jó másnak, hogy a középosztály része és olcsó neki a kínai dzsunka PC) a közösség előtt rinyálni, akkor irkálhatsz rólam ilyeneket. :)