( prygme | 2005. 10. 03., h – 21:58 )

Ha abből induluni, ki hogy mit "mire találtak ki", akkor az IBM kompatibilis PCket, a mai napig szövegszerkesztésre, táblázatkezelésre, és aknakeresésre !:) kellene használni. zenélésnek, videózásnak, játékoknak, webservernek stb, semmi helye nem lehetne a PCket, hiszen ezeket nem erre találták ki anno. Notebookoknak azt a tulajdonságát, hogy mindenhova magunkkal vihetjük a számítógépes munka/szórakozáskörnyezetünket egyre többen kezdik értékelni. A kézigépek is ebbe az irányba haladnak, csak ezek már a táskát sem igénylik elférnek egy zsebben. Ezt a Palm is felismerte, már évekkel ezelőtt készítettek olyan kiegészítőt amivel vga monitorra, billentyűzethez stb. lehet csatlakoztatni.

A kis méretű videonézegetés valóban ízlés dolga, és szebadidőé. a távolkeleten igen népszerű, de itt is ha valakinek kevés az ideje és sokat utazik értéleni fogja.

A PSP video diskjeinek sem lenne értelme? a sony lát benne fantáziát. és a psp képernyője kisebb felbontású mint a mostani zaurusoké, méretében nem sokkal nagyobb.