( Sanya | 2025. 09. 27., szo – 04:29 )

Ha annyira tudod, hogy mit tett és mit kéne az ilyennel tenni, akkor te is pedó vagy! Honnan tudhatnád másképp? Nyilván vannak egyértelmű dolgok, amelyeket ilyen bizonyíték nevű dologgal kell bizonyítani, a többire meg ott vannak a hasznos idióták, mint mondjuk most te.

-hazahozta. Akkor voltam Peruban, amikor már fél éve nem volt kinn. A kinn dolgozók nem mondták mmiért rendelték haza (folyamatban lévő ügy?)

-Minél kisebb büntetés? Van egy büntetési tétel. Ha bebizonyosodik, akkor azt kell alkalmazni, egy tól-ig tartományban a súlyosságtól függően. Ezt a fidesz intézte? Hát, ehhez sem értesz. Kereskedelem? Adta-vette?

-Amikor politikailag vállalhatalan lett? Vállalható volt bármikor? Lebukott egy jókora merevlemezzel, sőt lebukott akkor rengeteg ember (szerencsére! Támogatnám ezt az gyermekpornográgia ellenes ügyet bármeddig!!!). 

-büntetési tétel? 

Pórul járt. Járjon is mind!