és a pontosan 2.980.000 emberből mennyit érdekel hogy nem tud hívás közben netezni? kit érdekelnek ezek az emberek? miért kéne velük foglalkozni, ha ők magukkal nem teszik ezt?
Pontos számot nem tudunk, mert nem mérte fel senki, pedig szükség lett volna rá, sőt enélkül nem is lehetett volna elképzelni igazságos 3G lekapcsolást. Szerintem magától értetődő, hogy egy okostelefonon lehet egyszerre internetezni és telefonálni, ez a 3G okostelefonok megjelenésével (számoljuk mondjuk 2008-tól az iPhone 3G megjelenésétől) alapdolognak számított. Most egy alapfunkciót vettek el 2,9 millió embertől, akkor is, ha ezt te vagy én nem használjuk ki. Ha pedig esetleg te kihasználod, csak a VoLTE-s iPhone-ocskádon nem érint a probléma, akkor pedig nettó szarrágás, amit csinálsz.
valamint kit érdekel hogy neked nokia a1-b2-c2-d4-000-01-03-0-4-0-70-3-5-0-503-252 telefonod van?
Ez a téma szempontjából irreleváns, ugyanis a Nokia C2-01 egy időtálló típus és nincs rá hatással a 3G lekapcsolás. Egyébként pont annyi embert kell érdekeljen, mint a te iBuziskodásod és Apple-fan kommentjeid.