Egy nyáron kb. 30kg propán megy el főzésre meg melegvizre nálunk, az piaci áron (a tartályos gázra nincs rezsiharc) éppen most 14 ezer forint. Mennyit kéne elkölteni, hogy kiváltsam ezt a 14 ezer forintot?