Ugyanazt a mozit nézzük?
Linus mindosszesen annyit szeretne elerni, hogy a merge window alatt mindenki egyenletesen legyen terhelve. Most ugye az a trauma, hogy a window elejen mindenki malmozik: o azert mert nincs mit csinalni (nincs patch a queue-ban), a karbantartok meg basznak dolgozni. A vegen meg megy a nagy teperes, hogy mindent begyurmazzanak.
vs.
The rule is that things that get sent to me should be ready *before* the merge window opens, not be made ready during the merge window.
--
ha nem dugitanak be az egy szem embert, aki rauti a stemplit a patch-re
Ez az alapvető problémája a dolognak, amin már réges-rég túl kellett volna lendülni, amikor a kernel mérete túlnőtt rajta. Lehet körbetákolni és különféle zsírokkal kenegetni a helyzetet, de az a valóság, hogy ezeket a problémákat saját maga okozza azzal, hogy megkerülhetetlené tette magát.