( kilvadi | 2019. 01. 11., p – 11:40 )

okoska..

ideje lenne informalodnod..
kutyat setaltato embereket zartak elozetesbe, az elozetesbe kerult diakokat masfelnapra ugy zartak el, hogy senki nem tudott rola, a rendorok nem arultak el milyen gyanu alapjan teszik oket elozetesbe, a rendorseg a ketfarkuaknak visszautasitotta a tuntetesi bejelenteset (kesobb a birosag jogellenesnek nyilvanitotta a rendorseg lepeset)
pinter es bandaja minden valos ok nelkul honapokra fokozott rendori ellenorzest rendel el, hogy minden ok nelkul barkit igazoltathasson, komoly gyanu nelkul is.

update:
"Mészáros Lőrinc miatt rakhatták ki a fotózni akaró rokonokat a debreceni egyetem diplomaátadó ünnepségéről
Dániel nevű olvasónk a testvérét kísérte el, és szerette volna lefotózni a pillanatot, amikor átveszi a diplomáját. De nem tudta.
Az egyetem biztonsági őrei ugyanis közölték vele, hogy nem lehet fotózni. Kivezették a fényképezőgépes Dánielt, azzal fenyegették, hogy rendőrt hívnak, ha nem működik együtt.
Mészáros Lőrinc is részt vett az ünnepségen, a közönség soraiban, a többi hozzátartozó között. Dániel úgy sejti, hogy a különleges vendég miatt nem lehetett fotózni, mert Mészárost zavarta volna fényképezkedés."