Na, ahogy vártam: ez is ilyen „nincs tévém, és azon is csak a mezzót nézem“ szintű hozzászólásokkal lett tele :D
Oké: van tévém (megmaradt korábbról...), de évek óta nincs előfizetésünk, a gyerekeknek meg azt mondtuk, elromlott. Nem viszem el a veszélyeshulladék-gyűjtőbe, mert hátha jó lesz még valamire. Addig fogja a port.
Mi is fogyasztunk kultúrát meg információt, csak megpróbáljuk magunk kiválogatni a neten (amibe természetesen a FB nem tartozik bele -- a hup alkalmanként igen :)), és nem benyelni azt, amit a tévé nyom. Néha tévé közelébe kerülök rokonlátogatáson; az ötödik percnél már dolgokat tudnék összetörni. Aki hozzá van szokva, nem érzi.
A tévét (de a házimozit is) én technikailag is -- azaz adástól függetlenül -- alkalmatlannak találom kulturálódásra / szórakozásra.