Azt, hogy nem kell nagyítani onnan veszem, hogy megnyitottam a fenti weboldalt a telefonomon, és a szememmel láttam, hogy nem kell nagyítani. Nem tudom te milyen mobilon, böngészőből nézted meg.
Tudom azt, hogy egy csomó weboldal érintett a problémában. De a megoldást továbbra sem abban látom, hogy a böngésző erőszakosan megpróbálja másképp megjeleníteni a tartalmat csak azért, mert 2007 előtti divat szerint mindenki fix pixelméretre vágott rugalmatlan weboldalakat gyártott. Eltelt az első iphone óta kb nyolc év, ha egy weboldalnak ennyi idő nem volt elég arra, hogy támogasson mobilokat, akkor mégis mit várunk? Miért folyton a böngészőket kell agyontákolni azért, mert a fejlesztők, a dizájnerek rossz (gyors, olcsó, jó lesz az, worksforme) megoldásokkal állnak elő?
"iOS-en semmi nem tudott alapból szöveg tördelést. Még a nyomorult PDF olvasó sem. Miért?? Tudod mi a hivatalos Apple válasz: mert csak."
Erre nem tudom igazán mit mondjak. Nekem úgy rémlik, hogy iOS-en a kezdetektől van(volt?) a safariban szövegtördelés. Az, hogy a pdf-et nem lehet, az pedig érthető. A pdf nem erre való. Egy alkalmazást sem láttam még, ami a pdf-et tördelné.
"Utána lehet nézni, hogy fórumokon mennyien panaszkodnak ez miatt."
Lehet. Talán hasznosabb lenne az oldal készítőjénél kopogni. A flash támogatás is kikerült annó az iphone-ból. Pedig az egy sokkal komolyabb hiányosság volt.