( vector | 2012. 09. 13., cs – 17:32 )

"nem kötelező mással kompatibiliskednie. "
Ennyi, így sz@rt sem ér;-) Egy nyomorult bluetooth kapcsolatot sem lehet létrehozni vele, LOL-kodhat bárki (egyel alattad), milyen börtön az ahol megmondják, hogy mit tehetsz meg? Válaszolok: sz@r! Azért börtön.

Lehet szépíteni, mellébeszélni, az IPhone semmi más mint egy "életérzés" amiből nem kérek újra. És VAN most is IPhone-m (nem használom), nem kell a hittérítés :)

És nyomkodom állandóan, azért okostelefon a szerencsétlen :D) Jah, hogy az IPhone-t nem lehet mert ha nem vagy villany közelben akkor "Game Over" Hát kösz, megint nem kell ez a rabszolga sors :D)

A rendszer stabil gyors de már elavult. Nincs benn innováció, egy ikonhalmaz és kész.

Az Androbi az egy külön világ, nem tökéletes de magasan felülmúlja és korlátmentesíti a saját telefonod használatát. Eleve Linux felhasználó vagyok, nem kívánok változtatni sem rajt mivel nincs szükségem se az OSX korlátaira se a Windows problémáira. Ebből kifolyólag elbukott nálam bármilyen nagy a hype.

Szerinted mit használok? Wi... neeem! Na, na, na? Hát blackPanther OS v12.0(beta)-t * blackpantheros.eu