És?
van itthon egy 11 éves 1.6-os benzines g astra. lekopogom, egyszer sem kellett az ő hibájából szervizbe vinni. Csak a kötelező szervizeken jártunk, meg ha mi okoztunk neki valamit, akkor ment szerelőhöz. Ha úgy vezettem, mint egy reumás lótetű, 5 liter benzinnel beérte, ha nyomtam neki, a maga szintjén jól gyorsult (az 1.6-os szintén benzines, 5 lóval erősebb borámat 5x körbeautózhattam volna).
Ültem benne, azon kevés autók közé tartozik, amiben elférek. A vectrával vetekszik a belső mérete, irdatlan nagy batár autó lett. Rendesen tervezett, merev kasztnija van, átrozsdásodás elleni védelemmel (hihető, a g astra sem rozsdál), stb.
Inkább fizetek egy kicsivel többet az autóért, minthogy állandóan szervizbe hordjam, meg folyton nyűgösködni kelljen, ha beülök. Tartós fogyasztási cikk, 10 évig nem akarok fanyalogni.
Az az insignia, amire csorgatom a nyálam, olyan 14 miller lehet:P merjünk nagyot álmodni:)