ÜFSZ készséges volt :) Az alábbiakat kaptam (bemásolom töltelékszöveggel együtt):
"Telefonszoftvereink a következő hang kodekeket használják:
• G711u és G711a: fel- és letöltési irányban is 80 kbit/s–os csomagokkal dolgozik, ami nagyon jó hangminőséget biztosít, de kisebb ADSL csomagok mellett feltöltési irányban eléggé lefoglalja a sávszélességet, így fájlcserélő program futtatása közben könnyen előfordulhat, hogy az Önt nem hallják, hisz a kifelé történő csomagtovábbítás akadozik. (A csomag UDP csomag, ami elveszés, sérülés esetén nem kerül automatikus újraküldésre, mint a TCP csomagok.)
• GSM: ez a telefonszoftverekhez használható ideális kodek, mely 20 kbit/s – os csomagok segítségével kommunikál fel- és letöltési irányban is.
• G729: Ez egy hardveres eszközökhöz használandó kodek 10 kbit/s – os csomagokkal. Amennyiben az Ön faxolásra kívánja használni a szolgáltatást, akkor ezt a kodeket kell beállítania. Faxolásra viszont csak ATA egységen keresztül van lehetőség, telefonszoftverrel nem valósítható meg!"
-------------------------
E-learning szolgáltatások nyílt alapokon
Weblap és Bemutató rendszer