( TCH | 2020. 10. 22., cs – 10:16 )

A trayiconok között sem jelenik meg az ikonja? (Zöld "YT" ikon.) Amúgy GTK2 kell neki; nem lehet, hogy az nincs felrakva? Sz*rk: Nyomj neki egy objdump -p ./ytfe.linux.i686 | grep NEEDED parancsot és akkor látni fogod, a szükséges shared objecteket, hátha hibádzik valamelyik. Sz*rk #2: Asszem megvan (mindkét modulra ez vonatkozik): https://askubuntu.com/questions/342202/failed-to-load-module-canberra-gtk-module-but-already-installed
This problem may occur on a 64-bit machine when one installs 32-bit software that requires canberra-gtk-module. acroread, for example, can cause this problem. In this case, the solution is to install the 32-bit version: sudo apt-get install libcanberra-gtk-module:i386 One should leave the 64-bit version as well as it is necessary for 64-bit programs which attempt to use it.
Ez ugyan Ubuntu és nem Fedora, de gondolom a hibajelenség azonos, mert látom, hogy 64-bites rendszeren futtatod a 32-bites binárist. (BTW, miért? Nem jó a 64-bites?)