( trey | 2018. 08. 03., p – 11:57 )

Persze, a BMW-nél annyira hülyék, hogy egy olyan területet választottak, ami eleve szar, hogy a telekmutyin gazdagítsanak valakit. DK-sok megirigyelnék az elméleteidet, el is mehetnél politikusnak.

Autós lap írta:

"Debrecen elsősorban kiváló infrastruktúrájának, megfelelő logisztikai kapcsolatainak, valamint a meglévő beszállítói hálózat elhelyezkedésének köszönhetően ideális helyszín a BMW Group gyártókapacitásának bővítésére. A környék szakképzett munkaereje szintén jelentős előnyt jelentett a kiválasztási folyamat során."

Versenyben állt még Románia és Szlovákia, de a BMW-t csak a telekmutyi érdekelte, mi? :D

Az AUDI-s vezetők repülőgéppel repkednek Győr és Németország közt napi rendszerességgel. Véletlenül sem nyomott a latban ugye, hogy hol van Magyarországon repülőtér... Ja, hogy Debrecenben éppen van... a többi felsorolt dolog mellett.

--
trey @ gépház