Szerintem ez így nem állja meg a helyét. Sok családi, mikrovállalkozás van ma Magyarországon, amelyek kitermelik a család megélhetését, de annyi profitot már nem, hogy ettől változzon az anyagi helyzetük. Tehát a roló lehúzása nem megoldás, mert abból éhenhalás lesz, viszont így nem is gazdagodnak. Csak teszik a dolgukat, amihez értenek.
Nekik kell a munkához számítógép, de nem tudják és nem is akarják a sokkal drágább fajlagos költségű, ráadásul szerintem rövidebb élettartamú SSD-t megfizetni. Mellesleg mi az a műszaki érv, amely az SSD mellett szól a HDD-vel szemben? Az, hogy a szomszéd Pistikének az van a gépében, s az milyen menő, nem érv. Mint ahogyan az okostelefon mellett sem látok érvet, ha a cél pusztán telefonálás és rövid szöveges üzenet átvitele. A butatelefon tovább bírja egy töltéssel és kisebb.
Saját gépemben van SSD az oprendszernek, HDD az adatoknak, ez egy jó kompromisszum a gyors elérés, az olcsó tárkapacitás és az SSD-k véges írhatósága között.
tr '[:lower:]' '[:upper:]' <<<locsemege
LOCSEMEGE