1) Csak azért, mert a redditet emeltem ki példaként ne legyen az a követekeztetés, hogy csak az a fontos, hogy a gyerek tudjon redditezni, említettem az indavideót is, ha jól rémlik ott is engednek felnőtt tartalmat.
2) Ne feltételezd, hogy a gyerek nem tud angolul. Ha tanulja óvodás kora óta, vagy esetleg születésétől, miért ne tudjon? Azt se feltételezd, hogy a gyerek magyar. Felnőtt tartalmak szűrésére külföldön is van igény.
3) Ne feltételezd, hogy minden gyerek 6-8-10 éves. Mi a helyzet egy 16 éves gyerekkel, rá nem vonatkozik a 18-as karika?
De ha már annyira reddit: Miért ne? Ha van épp egy kedvenc sorozata miért ne látogassa annak a subredditjét? Ha érdekli a programozás miért ne látogassa a fejlesztéshez kapcsolódó aloldalakat. Ha épp művész lélek miért ne tegye közzé a munkáját ott? Hátha még haszna is lenne belőle?