( kmARC | 2015. 11. 20., p – 19:26 )

Látom sikerült két mondat után cigányokkal teli hsz-t. Gratulálok.

Én faluban nőttem fel, még a szerencsésebbek közé tartoztam. Emlékszem, amikor az osztályfőnököm beszélt anyámmal, hogy ugyan ne küldjön már tízóraira banánt a gyerekkel, mert ezt nem mindenki teheti meg, és a többiek irigyek lesznek, és az nekem rossz, stb. stb.

A legvékonyabb-legszegényebb gyereknek volt a legfehérebb a bőre. 4-ediket jártuk már, de még mindig 19 kiló volt.

Nem érdekel, hogy cigány-e a gyerek, az sem, ha nem az. Az sem, hogy te látsz-e cigány elhízott asszonyokat. Én meg látok fehér elhízott pacákokat. Meg vékonyat is.

Nem releváns. Az viszont az, hogy a mai napig ismerek olyan családokat, ahol a gyerek étkeztetése gondot okoz. Ha ez a 7k HUF tud nekik segíteni, segítek.

Emellett a ruháimat sem dobálom ki, soha. Mindig örökli valahol-valaki. Szóval teszek. Nem pedig hupon cigányozok.