Akkor ne az legyen a címe, hogy "saját blog" - mert erről a többségnek, köztük nekem is, valóban a privát blog jut eszébe.
Ráadásul többek közt trey is ott publikálja a motoros, kerékpáros, mittudoménmilyen témáit, amennyire emlékszem, tehát ő sem szakmai blogként kezeli.
Offtopic kiemelés: nem kiemelésről beszéltem, csak arról, hogy érthető ha sokan nem használják. Minek írjon oda valaki, ha a legtöbben nem is értesülnek róla? Én sokáig az offtopic szekció létéről sem tudtam, pusztán azért, mert elég régóta lógok a neten ahhoz, hogy ne kezdjek ilyen "fícsöröket" keresni egy új fórumon. Amit látok, az orrom előtt van, azt nézem/használom.
_Szerintem_ felesleges elrejteni. Pláne úgy, hogy sokszor 16-18 órája frissült témák vannak a lap tetején. Ezek közt az egy-két offtopic nem oszt, nem szoroz.
Hirdetésekkel kapcsolatban meg továbbra is félreértesz, úgy látom: azokat én sem tartom helyesnek, ha a blogra viszi valaki.