jajjj, péntek óta elutaztam, azóta körülbelűl 40 ember keresett meg a munkával kapcsolatban. Elvileg válaszoltam mindenkinek, de aki esetleg kimaradt volna, annak álljon itt a lényeg:
Szerdán írtam az első bejegyzést, csütörtökön egyéb kolléga által került ember a pozicíóra, így kérnék mindenkit, hogy ne írjatok ezzel kapcsolatban, mert sajnos már nem aktuális. Biztos ami biztos, az e-mail címeket lementettem, így ha újra aktuálissá válik (és szokott aktuálissá válni) akkor küldök egy kör e-mailt mindenkinek:)
Aki esetleg nem szeretne tőlem majd levelet kapni, az írjon nekem szintén levelet, illetve további jelentkezőket sem várunk, mivel így is annyi cím lett, hogy ha havonta mennének el az emberek, úgy is elvagyunk 3 évig:D