ls -1TörténelemNépszerű témákNépszerű fórum témákHardverLinux Weekly NewsLinux DevicesFreeBSD Project NewsOpenBSD JournalNetBSD News |
Firefox gombok ujratoltveelkezdtek zavarni a Firefoxban levo csunya buttonok, textareak es a tobbi adatbeviteli nyavaja. emlekeztem ra, hogy valaki egyszer mar szenvedett ilyesmivel. meg is talaltam ezt a blogbejegyzest: http://hup.hu/node/30772. nem olvastam vegig azt a forumot, amit sakic belinkelt, pedig a vegen ott a megoldas Firefox 2.x-re: http://www.ubuntuforums.org/showthread.php?t=250688&highlight=widgets nekem tetszik a vegeredmeny :)
»
|
KeresésNavigációBelépésÁllásajánlatokHWSWFriss blogbejegyzések
HUP napi hírlevél__define__ kernelLegfrissebb HUP videókLegfrissebb HUP képekSzavazásAdatot vesztettem fájlrendszer hiba miatt merevlemezről **Windowson** a következőkről: FAT (régi DOS-s vonal) 9% FAT (NT vonal) 3% FAT (DOS és NT vonalon is) 4% NTFS 1.x (< Win2000) 1% NTFS 3.x+ (>= Windows 2000) 9% NTFS (minden rendszeren) 5% mindkét fájlrendszeren 15% nem vesztettem még adatot 33% nem használok Windowst 22% Összes szavazat: 513
Új felhasználók
InformációKövess minket!Partnerünk |
Érdekes, én mindig azt hittem, hogy a firefox alapértelmezetten támogatja a gtk-t. De ha jól látom, akkor csak a gtk USE flag miatt volt gentoo alatt ilyen. Sose jutott eszembe, hogy másmilyen is lehet.
Software is like sex, it's better with a penguin. :D (r)(tm)(c)
nekem a wgetre aztirja 404 :(
pch
kovetkezo oldalon ott van:
http://users.tkk.fi/~otsaloma/art/firefox-form-widgets.tar.gz