Üdvözlet!
A címben említett felhő alapú tárhelyet keresek.
A mega jó lenne, viszont nekem szükségem van a képeimnél, hogy legyen ún "kép előnézet" böngészőben.
Tudtok javasolni jót?
Google drive felejtős..
Köszönettel,
KardiWeb
- 3365 megtekintés
Hozzászólások
Szinte kizárt, hogy ilyet találni fogsz. A biztonságos titkosításhoz ugyanis kliens oldalon kell elvégezni a titkosítás feloldását. És persze feltöltés előtt a titkosítást is. Ezt csinálja a Mega is. Ezt igényed szerint meg kellene fejelni előnézeti képek megjelenítésével. Ehhez már eléggé kövér js alkalmazás kellene. De a nagyobb probléma, hogy addig nem lehet előnézeti képet csinálni amíg le nem tölti a webkliens a teljes képet, hogy feloldja a titkosítást majd előnézeti képet csináljon neked. De ezzel az erővel letöltheted az egész albumot a Megaról majd megnézed a könyvtáradban.
Úgy lehetne gyorsítani, hogy a webkliens előre legenerálja az előnézeti képeket és azokat is feltölti user számára láthatatlanul, hogy legalább ne kelljen mindent letöltenie később az előnézeti képekhez.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
az elolnezeti kepet is fel lehet tolni a tarhelyre titkositva (mivel kiskep, ezert nagy helyet nem foglal.) a bogeszobol/appbol meg vissza lehet kodolni live-ban.
--
A vegtelen ciklus is vegeter egyszer, csak kelloen eros hardver kell hozza!
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Ahogy írtam elméletileg megoldható feladat. De eléggé bonyolult és nem tudok róla, hogy létezne felhőszolgáltató aki csinált is volna ilyen komplex webklienst.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Legyen titkosítva szerveroldalon, úgy hogy a szolgáltató ne tudja feloldani, de a képeket azért köpje már ki jpg-ben...
Na, ez nem így működik.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Wuala. Böngészőből elérhetetlen (csak kliens alkalmazás). Fizetős.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Nem pontos. Megosztható a tartalom.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Wuala addig volt jó még független volt és központi szerver nélkül egymás gépein szétszórva volt tárolva a tartalom. Úgy teljesen szolgáltatófüggetlen volt. Ma már csak egy a sok közül ráadásul nem is a legjobb.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
A mega nem alapból titkosított? Kérdezem, mert nem állítottam be semmit (nem különösebben érdekel), viszont nekem van előnézetem a képeknél...
üdv: pomm
A 852-es kídlap telepötúsa sikeresen befejezádétt
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
+1 az előnézetre, nekem is elérhető. Nagyon banális, de azért elmondom: webes felületen a Menü alatt lehet a nézetet kapcsolni Részletek illetve Előnézet között, remélem, nem sértő.
Szerk.: Tény, hogy néha késik az előnézet megjelenítése.
--
No God, no peace. Know God, know peace!
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni