- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
- 4609 megtekintés
Hozzászólások
"Ezt mondják. Minden multi, bank hazudik nekünk, hogy mi vagyunk a fontosak. Azért váltottak, mert elég sokan kezdtek el más böngészőt használni és ezt a statisztikából látják."
nos minden bizonnyal ez enyémnél hitelesebb, és pontosabb forrásból vannak az információid...
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
> Amúgy a K&H eBank-ja is végre megy Firefox-al kb. 1 hónapja (csipkártyás
> azonosítás)... Igaz, csak Windows alatt (de ez is valami).
Nem egy hónapja, régebb óta. Ha jól rémlik, valamikor fél évvel ezelőtt
volt a váltás, azóta megy (sajnos Linux alól nem, illetve az sms-alapú
azonosítás használható, de a kártya sajnos nem).
--
--- Friczy ---
'Death is not a bug, it's a feature'
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
ja, már egy ideje (legalábbis múlt héten már az új működött). nekem tetszik.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Nekem csak most volt dolgom vele. ;)
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Bizonyíthatom, működik. Firefoxszal kitűnően, megy, normális, visszafogott, letisztult de szép design, használható kezelőfelület.
Nem csináltak "na most minden legyen új" váltást, szerencsére.
A változás oka a firefox térhódítása, nem elsősorban a unix és az anyacég ez irányú lépései.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
trey, a link a régi rendszerre mutat. (Bocs, hogy nem linkeltem a cikkhez... No, szóval itt a jó link: http://www.budapestbank.hu/szolgaltatas/lakossag/ftszamla-internetbank-uj.php )
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Egyszer azt is megérjük talán, hogy valaki le meri írni, hogy
*támogatott* a Mozilla Firefox, a Netscape-et meg végre elfelejtik. Mi
értelme van egy "gazdátlan", patch-eletlen, elavult, magyarul nem
elérhető böngészőt kiemelni? Mert még mindig azt hiszik, hogy 1995-öt
írunk, és nem 2005-öt. A Netscape 10 éve volt sztár, ma már nem.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Az új linken
(http://www.budapestbank.hu/szolgaltatas/lakossag/ftszamla-internetbank-uj.php)
ott a Firefox is. Éljen! A régi link tévesztett meg.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Az OTP-nél viszont még kísért a múlt:
Windows operációs rendszer használata esetén a szolgáltatás
használatához a következő típusú és verziószámú böngészőket ajánljuk:
Microsoft Internet Explorer 5.5. vagy ennél későbbi verzió, Netscape
Navigator 4.74. vagy ennél későbbi verzió. Amennyiben Ön nem a jelzett
verziószámú böngészőket használja, javasoljuk, hogy töltse le a
Microsoft vagy a Netscape oldalairól.
https://www.otpbank.hu/otpportal2000/online/HB0000000000.html
Bár szó nélkül megy Firefoxszal is.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Budapest Bank? Haha! :))) Elég volt belőlük az a pár év, amíg az ELTE rákényszerítette az összes hallgatóját arra, hogy náluk váltson ki számlát-kártyát és mindenkinek oda utalják az ösztöndíját. :I
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Nekem kutyára nem ugrik fel az ablak. A kódja meg egy rakás trágya, nemigaz, hogy a GE nem képes egy jólképzett programozócsapatot megfizetni. Égés.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Firefoxxal, mozillával, kitűnően működik.
De bármivel próbálkozhatsz, nem fogja azt mondani hogy illegális böngésző.
Kb 2 hónapja ezt a verziót használom mozillával saját pénzügyeim intézésére - ja én is benne voltam a tesztcsapatban - és hibátlanul működik.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
A változás legfőbb oka a felhasználói visszajelzések.
Sok felhasználó szerette volna mozillával. firefoxxal, stb használni. Jómagam mozillával háasználom - mivel tagja voltam a tesztcsapatnak- több mint 1.5 hónapja. Egyébként lehet próbálkozni bármivel, nincs benne böngészőre vonatkozó korlátozás.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
"Az már csak pikantéria lenne, ha tudnánk is a változás konkrét okát. Vagy a Unix alapú rendszerek használónak reklamálásai hatottak a fejlesztőkre, vagy a BB üzletpolitikája van tekintettel a nem MS felhasználók bővülő körére? "
Felhasználói visszajelzések miatt lett így. Egyébként a korábbi verzió is működött pl. firefoxxal, ha az IE-nek hazudta magát. Most 1-2 funkcionális bővítésen, apróbb módosításokon kívül eltüntették belőle azt a részt, hogy csak az un. supportált böngészőket engedje be.
Egyébként a "supportált böngészők" esete baromi egyszerű: Explorer volt a legtöbb ügyfélnek, a helpdesket sem kellett megtanítani 4-5 browser tipikus hibájára, meg beállítására. Mert a kedves "átlagügyfél" elvárja, hogy a banki ügyfélszolgálat állítsa be a browserét/internet elérését, stb, ha nem tudja használni a netbankot.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
https://www.otpbank.hu/otpportal2000/online/DH0100000000.html
Persze hogy megy, csak nem a főoldalon szupportálják hanem a kijáratnál. :)
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Nem csak az ELTE. De az egy másik Budapest Bank volt, akkor még nem GE tulajdon. Persze ettől még jogodban áll utálni, csak ez az indok mára már elég erőteljesen megkopott (volt vagy 8-10 éve)
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Amúgy a K&H eBank-ja is végre megy Firefox-al kb. 1 hónapja (csipkártyás azonosítás)... Igaz, csak Windows alatt (de ez is valami).
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Ezt mondják. Minden multi, bank hazudik nekünk, hogy mi vagyunk a fontosak. Azért váltottak, mert elég sokan kezdtek el más böngészőt használni és ezt a statisztikából látják.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Mert a kedves "átlagügyfél" elvárja, hogy a banki ügyfélszolgálat állítsa be a browserét/internet elérését, stb, ha nem tudja használni a netbankot.
jaja, ez így van, tudnék mesélni... ;)
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Ez nem egy jó hozzáállás. Váltottam már én is, meg ismerőseim is bankot az ilyenek miatt. Kínálat van, a szolgáltatások árszínvonala pedig mindenhol egyforma.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni