"Lassan tényleg fel kéne robbantani ezt az országot.. ilyenekkel szivatják a népet,..."
Szerintem azért ne essünk túlzásokba. Tudtad, hogy 50 a megengedett? Tudtad. Tudtad, hogy büntetik, ha túlléped és lekapnak? Tudtad. Mégis túllépted? Igen.
Be kell tartani a szabályokat. Akkor is, ha az adott pillanatban úgy gondolod, hogy rád nem vonatkozik, mert nincs ott senki, mert jól vezetsz, mert sietsz, mert akármi.
Sajnálom a 90 ropis büntit a helyzetedben, nekem se esne jól, de ha már elkapnak miközben 80%-kal túllépem a megengedett sebességet (nem szoktam), inkább csendben maradnék.
Az észosztás mellett azért adnék egy linket is, ha ez még az aktuális (szerintem az), és valóban 90-nel mentél (és nem 91-92-vel), akkor az pont 80% túllépés, ami még a 60 ezres bünti kategória és nem 90 ezres:
http://www.magyarorszag.hu/hirkozpont/hatteranyagok/birsagok20080108
Ezen el lehetne indulni egy reklamációval :)