( hajbazer | 2021. 05. 18., k – 20:44 )

te nem akarod megértni, hogy az átlag ember ember nem dől be egy ilyen "trükknek". megnézi máshol is. ezt mindenki eljátsza egyszer legalább.

Helyesen: Az átlagemberek között is vannak, akik nem dőlnek be ilyen trükköknek.

ezért van a hatóság, az a dolga hogy oda koppintson.

Így van. Jelen esetben azonban odakoppintás helyett egy ejnyebejnyét és egy vállonveregetést adott.

az miért tisztességtelen üzleti gyakorlat hogy olcsóbb egyik bolt a másik boltnál? hogygyöttki?!:D

Az nem az. Kivéve, ha direkt dömpingárazik, hogy a konkurenciát rövidtávon tönkretegye. Kivéve, ha melléírja a soha nem létező árakat, amiről leszállította. Például a most igencsak felkapott iPhone 12 az eMAG-nál csak™ 299 990 Ft, 349 990 Ft-ról leárazva™. Mindez a PCX-nél, leárazás nélkül 296 290 Ft. Ez aztán a tisztességes™ multi.

mert csak az az összeg számít amit a kasszánnál hagysz, az senkit nem érdkel hogy mennyiről nemakcióztákfelelösszevissza.

Az is számít, hogyan manipuláltak bele abba, hogy otthagyd azt a pénzt a kasszánál. Jelen esetben hazugsággal.

ha akciózva is drágább mint máshol, akkor nem veszi meg.

De igen, megveheti, ha félrevezetik. Tudod, ez olyan, hogy ha balesetet okozol, és kiderül, hogy előtte jól berúgtál, akkor mész a böribe, akkor is, ha a KRESZ szerint nem te voltál a hibás. Nem kell hazug módon manipulálni az extraprofit érdekében, és nincs hatósági eljárás, meg hajbazer se nyit róla topikot. Az eMAG mégis hazug módon manipulált az extraprofit érdekében. Innentől kezdve ő is hibás, ha valaki bedőlt nekik és elfelejtette lecsekkolni a másik webshopban az árakat.

ilyen egyszerű ez.

A multibuzi szemellenződ mögül lehet, de a valóság sokkal árnyaltabb annál, amit te látsz.

a multi annyiért adja a kínai szart amennyit ér, a magyar meg duplájáért.

Ezt sem lehet általánosságban kijelenteni, pláne, hogy a dupla szorzó szándékosan eltúlzott hazugság a részedről. Kínai hulladékot elég ritkán lehet kapni amúgy is az igényesebb magyar üzleteknél, pl. a PCX-nél.