Alternatív hírek

Fórumok

Módosítottam a topik "Miért kussolnak?" címét.

Ha találok valami érdekeset, itt megosztom.

Szépen kérem azokat akiket ez nem érdekel, megelégednek a fősodorral, ignorálják a topikot. Offtopik.

Én se megyek be egy buzifórumra buzizni, mert távol áll tőlem, nem érdekel.

 

A ruszkik éjjel sikeresen megküldték hohóliában európa legnagyobb gáztározóját oresnyik rakétával.

Most délután fél háromkor még nem érte el a fősodratú média ingerküszöbét. Én egy fórum hozzászólásban már hajnali 2 óra körül olvastam.

MIÉRT????

Hozzászólások

Kit érdekel a fősodratú, a melléksodratú és a mindenszarista média. Ezekből tájékozódni már nem nagyon lehet, sőt egyenesen időpocsékolás.

Életem azon szakaszába léptem, amikor ha azt mondod nekem, hogy 1+1=5, akkor én elfogadom és leszarom, hogy hülye vagy.

Óvatosan, mert Magyarországon a fősodratú média egészen más halmaz, mint amiről beszélsz. Szóval melyik fősodratú média kussol arról, hogy orosz anyácska csuda fegyverével megint legyőzte a világot? 4 év alatt már sokadszor. Idén foglaltak már el ukrán falut, elérték már a Dnyeppert, vagy már sikerült néhol 20 km-t előre száguldani a 4 év alatt? Az Atlanti óceán partját ki kell már párnázni, nehogy a lendület miatt nagyot essenek az orosz hősök mikor odaérnek?

Nem tudom, ironizálsz vagy sem. De Kijev polgármestere kérte a lakosságot, hogy húzzanak el, mert Putyin gyakorlatilag kikapcsolta a várost egy Oresnyikkel. Egyik oldalnak sem kellene lenézni a másikat, mert abból lesz a bukta. Na meg tudomásul kellene venni, hogy az új világrendben az erősebb kutya baszik elv érvényesül, a többiek meg oldják meg ahogy tudják. Ja, most az Oresnyik után a Meloninak is beugrott, hogy nem ártana beszélni Putyinnal. Kérdés Putyin akar e.

Életem azon szakaszába léptem, amikor ha azt mondod nekem, hogy 1+1=5, akkor én elfogadom és leszarom, hogy hülye vagy.

az új világrendben az erősebb kutya baszik elv érvényesül

Nincsen itt új világrend, az imperialista erőszak nem újkeletű, ez eddig is így volt, csak a publikus politikai stílus az újdonság az usa részéről. Olyat már többször csináltak hogy lebombáztak és letérdeltettek egy rezsimet mint Iránban tették most (Szerbia, Líbia). Olyan is volt, hogy államfőt elraboltak mint Madurot (Noriegat) ső olyan is hogy egyszerűen megdöntötték és megöl(et)ték aki nagyon útban volt ha kellett ürügyet koholtak és akár nemzetközi szervezeteket használtak díszletnek (pl. Szaddam-rezsim, az első tálib hatalom, vagy régen Allande megbuktatása). Ahogy a csatlósokkal sem voltak finnyásak sosem, nem tudom Ferdinand Marcos vagy Reza Pahlavi név mond-e valamit, vagy a szélsőjobboldali latin-amerikai junták, Afrika általuk protezsált hadurai hosszú a sor. Sőt, ahogy most úgy néz ki hogy kilépnek Ukrajna mögül, hagytak már máskor is magukra egész régiókat miután az addig regnáló status quo elleni elégedelenséget lázadássá szítva, azt felborítva zűrzavarba taszították (pl. Arab-tavasz). Csak eddig ott volt a fügefalevél, az intelligens ivy-league elit stílus mindezen ténykedések előtt, a mostani elnök meg láthatóan élvezi is ha nem diszkréten hanem a bunkósbotot lóbálva folytatja amit eddig is csináltak (vagy ha nem is élvezi de a politikai PR-hoz a szavazói felé ez hozzátartozik). Ahogy egyébként az sem újdonság, hogy Oroszország szintén egy erőszakos imperialista hatalom akitől az éppen aktuális szomszédai mindig veszélyben vannak, mindig is ilyen volt lehetőségeihez mérten vagy akár azt túl is lépve (pl. Afganisztán már a takarón túlnyújtozkodás volt nekik), akár monarchia, akár kommunizmus, akár államkapitalizmus volt az aktuális politikai berendezkedése.

Azért a nyugat-európai gyarmatosító nemzeteket se hagyd ki. Ha egy ország nagyobb, erősebb mint a szomszédja óhatatlan jön az ötlet "mi lenne ha?" S ha bejön, még nagyobb még erősebb lesz. A gyarmatosítók is először csak kereskedni akartak, aztán rájöttek, hogy azok ott messze jóval gyengébbek, szóval lehet úgy is "kereskedni", hogy nem adunk semmit az árúért. Ez már csak ilyen.

Aztán a bezabrált gazdagság megteremtette a széplelkeket (akik a jódolguk miatt soha nem szembesültek a könyörtelen valósággal), s számukra került fügefalevél a mocsokra.

#aszankciokmukodnek \o/

A vegtelen ciklus is vegeter egyszer, csak kelloen eros hardver kell hozza!

Eközben az EU gáztárolóiban 50% alá ment a töltöttség. Több EU ország a Lviv gáztározóban tárolta a gázát, amit most végleg lezártak a ruszkik.

Ez felér az északi áramlat felrobbantásával, amit talán még a robbantás előtt pár perccel már harsogott a mainstream.

Itt most mi a fasz van ??? Továbbra is teljes elhallgatás. Most megint alusipkás vagyok ha azt mondom hogy a TELJES médiát EGY entitás irányítja?

σ→0, SNR<1 (A semleges részecskékkel nincs mérhető kölcsönhatás)

https://www.esp8266.org

A témát nem szeretném érinteni, csak "gáztárolóiban 50% alá ment a töltöttség." egy kedvenc pénisz méregetés része. Kb semmit nem jelent, ha nem teszed hozzá, hogy a tárolókapacitás hanyadrésze az éves fogyasztásnak. S ebben még a töltöttségnél is szarabbul áll az EU jelentős része. Ha jól emlékszem tán a lengyelek, akik viszonylag jók. A poén az, hogy valószínűleg pont neki veszett el így Lvovban egy jelentős rész.

A nagyjából egy időben történő események közt nem feltétlenül van közvetlen kapcsolat. Ugyanakkor elég valószínű, hogy a gázellátás és egyéb jóságok ilyesfajta szünetelése nem a szokásos ukrán ügymenet része. Bár egy kicsit azért mégis...

A nagy országok döntéshozói pontosan tudják, mit és milyen hatékonysággal támadtak Oresnyikkel az oroszok, és hogy miért csökkent a gázkapacitás. A maga népének/buborékának meg mindenki úgy narrálja az információhiányos sztorit, ahogy akarja.

A lényeg itt annyi, hogy az orosz a nemzetközi nyomás ellenére nem adta fel, az ukrán vezetés pedig kvázi genocídiumot hajt végre a saját állampolgárai körében, mellyel az amúgy vicc ukrán államiság sírját ássa egyre mélyebbre. (Az ukrán, a szlovák és a többi, hasonló népség talán a végsőkig kapaszkodni fog az enyém gondolatába, mert az újdonsült, idegenektől mások kárára (többek között halálára) ajándékba kapott államisága mögött nincs az államisággal kapcsolatos tapasztalat, kultúra. Az ukrán jelenleg idegenek pénzén játszik birodalmi ambíciókkal rendelkező (gyk. pl. eljönnek a Balatonig és elmennek Moszkváig), nagy országot. Szánalmas. Ám ha mégis beválik, akkor ügyes is.)

:)

"nyugati félteke" ezt egyre többet hallom. Úgy tudtam az északi-déli.

A linkelt videó lényege hogy Teheránbam kifüstöltek egy moszad-cia patkányfészket, az arab országok meg utasszállító repülőgépekkel akadályozták meg a légi demokráciaexportot.

σ→0, SNR<1 (A semleges részecskékkel nincs mérhető kölcsönhatás)

https://www.esp8266.org

Lázár "kitette" a Kiarabloomd picsáját az internetre!!!!

Szabó Tímea megélhetési jancsibohóc szerint, valójában Kiarabloomd tette ki a saját csúnyáját, pénzszerzési céllal, Lázár csak rámutatott, hogy ez nem kell a közéletbe. 

(Sajnos nem találod meg se a Telex-en, se a 444-en ... biztos nem hallottak róla :D)

trey @ gépház

Muller Niki jobb no volt azert (Nikki Miller). Elso dolog, amiben a Tisza nem tudott elorelepni a Jobbikhoz kepest.

Persze Toninak mindketto tul oreg, Zsolti bacsinak plane, raadasul nem is fiuk. Nem csoda, hogy a Pedofideszesek leszoljak.

A strange game. The only winning move is not to play. How about a nice game of chess?

Epstein él? Trump ügyédje ~4 éve azt mondta hogy köszöni jól van, náluk van.

Kíváncsi lennnék rá hogy a belügyérünk (már akinek) nem-e egy hasonmás. Úgy tudom 2000 körül egy rosszul sikerült "üzleti tárgyalás" során gyors lefolyású ólommérgezést kapott.

σ→0, SNR<1 (A semleges részecskékkel nincs mérhető kölcsönhatás)

https://www.esp8266.org