Fórumok
Tudtok ajánlani Reolink Go LTE akkus kamerához napelemet?
Amit alapból tud az ember venni mellé, "Reolink Solar 2 napelem" Feszültség: 6V/530mA. kb. pár nap alatt lemerült :D igaz direkt É-ra, földdel merőlegesen raktam ki a napelemet, ezzel próbálva szimulálva a gyengébb téli időszakokat... aztán próbáltam NY-ra 45 fokon.. de nem.. kipróbálhatom D-re 40 fokosan, ahogy kell.. de akkor kétlem h. a telet kibírja
max nem értem miért fix 4 (?) méteres kábellel adják, az visz egy kicsit az ellenállása miatt..
Hozzászólások
Hogy merül le egy napelem? Vízbe tetted? Eltűnt a nap?
"Normális ember már nem kommentel sehol." (c) Poli
hol írta, hogy lemerült a napelem? :-)
ps: amennyiben a solar panelnek lenne saját akkuja (jelen esetben nincs, de láttam már olyan megoldást is) - még helyes is lehetne az állítás :-)
hja, en is nagyobb eselyt adnek annak hogy egy mikrousb szinvonalu kabel megbaszodjon mint h lemeruljon barmi is :]
namost, a fenti napelem a legoptimálisabb esetben tud neked 6V-on 530mA áramot leadni.
Ha jól látom 7800mAh akku van a kamerában.
Ha a kamera többet fogyaszt 1 nap alatt, mint amennyit a fenti töltő le tud adni, akkor két opciód van:
1) fogyasztás csökkenteni (folyamatos felvétel helyett csak mozgás esetén vesz fel, stb)
2) töltés növelni: több solar panelt teszel fel
köszi,
vajon h. ha veszek még egy "Reolink Solar 2 napelem"-et, és két összekötöm a két napelem vezetékeit, akkor megoldódik a probléma és bírni fogja akár télen is napelemről a kamera?
vagy csak tönkremegy mind a két napelem és a kamera is? :D