ls -1TörténelemHUP adás-vételNépszerű témákNépszerű fórum témákHardverLinux Weekly NewsFreeBSD Project NewsOpenBSD Journal |
Huawei Ascend P1 S - a "világ legvékonyabb smartphone-ja"A CES 2012 kiállítás alatt a Huawei bejelentette Android 4.0-ra épülő, 1,5GHz-es dual-core processzort tartalmazó, 4,3 inches super AMOLED érintőképernyővel rendelkező Huawei Ascend P1 S telefonját. Áprilisban érkezik. A sajtóbejelentés elolvasható itt.
»
|
KeresésNavigációBelépésHupWikiÁllásajánlatokHWSWFriss blogbejegyzésekHUP napi hírlevélLegfrissebb HUP videókLegfrissebb HUP képekLegfrissebb HUP dokumentumokSzavazásMit tudsz a B-tree struktúráról? Részletekbe menően ismerem a felépítését, funkcióját, határait és felhasználását. 10% Kevésbé ismerem, mint az első pontban, de hozzá tudok szólni a témához. 18% Használom, de nem ismerem minden részletét. 4% Hallottam már róla, minimális mértékben ismerem. 27% Egyáltalán nem ismerem. 34% Csak az eredmény érdekel. 7% Összes szavazat: 562
Új felhasználók
InformációKövess minket!Partnerünk |
Hands-on:
http://www.youtube.com/watch?v=cysRYBRJFCg
http://www.youtube.com/watch?v=fU66icvCm50
--
trey @ gépház
Első Android telefon, ami elnyerte a tetszésem.
(Razr már egész közel volt hozzá, de nem az igazi.)
mi a baj a razrel?
Mea culpa, a MAXX változat már teljesen korrekt. Kiváncsi leszek az árára, ha valaha is lehet majd kapni kis hazánkban...
ne mondd mar, hogy egy nap nem eleg. hazamesz, radobod a dokkolora/toltore, aztan kesz. annyit meg kibir siman a masik is.
Lassan megtanulnak telefont gyartani a kinaiak?
--
"You're NOT paranoid, we really are out to get you!"
Lassan vagy sem nem tudom, de az iPhone-jaimra az van írva: "Assembled is China". Szerintem jó ideje tudnak ők.
--
trey @ gépház
azért az is rá van irva, hogy "designed in california" :)
Ahogy én a Huaweit ismerem, szerintem ezt is nagyrészt ott tervezték. :)
---
Internet Memetikai Tanszék
Point taken. s/gyartani/tervezni/
--
"You're NOT paranoid, we really are out to get you!"
Nem gyenge, az elso ilyen mokastelefon, amitol nem hanyom el magam...
Nagyon orulnek, ha inkabb akkuidovel versenyeznenek vekonysag helyett. Ha nem mondjuk 8 mm vastag egy telefon, hanem 12, es a maradek helyre egy bazinagy akkut tesznek, akkor sokkal hasznalhatobba valna. Epp most mutattak meg, hogy elferne. :)
--
There are free things in life i'll never understand
Spelling and counting
Rengeteg +1.
ha egy napot kibir, nem tudod este felrakni a toltore?
Altalaban de. De ha fel centivel vastagabb a cucc az nem zavar, funkcioban meg idonkent nagyon jol jonne. Amugy ha be van kapcsolva a WiFi+GPS, az aktiv hasznalat eseten nagyon leterheli.
Van egy (jelenleg HW hiba miatt hasznalaton kivuli) Zaurusom. Az ugy nez ki, hogy a PDA teljes hatulja egy bazinagy akku. Fejlodott a technika, az is 1500mAh-as, mint a telefonome (ugyanugy 3.7V Li-ion), meretre viszont kb. a haromszorosa. Ha a telefonomba mondjuk 4000mAh-as akkut tettek volna, semmi panaszom nem lenne ra (es siman elferne a vastagsag rovasara, a hasznalatban/viselesben nem zavarna, mert amugy pici).
--
There are free things in life i'll never understand
Spelling and counting
+1
--
Discover It - Have a lot of fun!
Ezert vannak extrak, pl. htc desire-hez, hogy nagyobb aksit adnak hozza, es masik hatlapot, hogy beferjen az akksi. Akinek kell, vegye, de ahogy tudom, nincs nagy piaca.
Ez erre http://hup.hu/cikkek/20120114/huawei_ascend_p1_S_a_vilag_legvekonyabb_smartphone-ja#comment-1404519 volt valasz, csak valamiert belepes utan ide kerult a comment.
A Huawei szerintem kepes lenne jo telefont kesziteni, ha akarna, csak akkor ennek koltsegei lennenek, amit nem biztos hogy kifizetnek az embereke egy Huawei-ert :)
http://android.blog.hu/2012/01/15/imaink_meghallgattak_motorola_droid_razr_maxx
Ugy tunik megis van ra igeny.. a masik szupervekony droid megkapta a nagyobb akkut.
--
There are free things in life i'll never understand
Spelling and counting
Utána én is megtaláltam a nagy akksikat, tetszetős.
Paraktikusnak mondanam. De ha valakinek ez kell....
Nekem van pot tolto (napelemes, akkus) ha utkozben nem lenne eleg az aksi ido. Az azert jo, mert jo telefonhoz es egyeb kutyukhoz is.
iPhone-hoz is van töltö tokom, de mivel állandó használat esetén mindig rá kell erőszakolni, inkább veszek majd ilyen kibővített aksit.
Márpedig a telefon jó vastag legyen, nehogy kettétörjön! XD