Megjelent a Frugalware 1.4

 ( trey | 2011. február 16., szerda - 11:47 )

A Frugalware fejlesztői csapat nevében Vajna Miklós bejelentette a Frugalware nevű Linux disztribúció 1.4-es (kódnevén "Nexon") kiadását. Ez a Frugalware tizennegyedik "stable" kiadása. A második kiadásra jelölt verzió (RC2) óta az egyetlen új feature, hogy a LibreOffice leváltotta az OpenOffice.org-ot. Változásból több van, szám szerint 109 kisebb hibajavítás. A teljes bejelentés itt olvasható.

Hozzászólás megjelenítési lehetőségek

A választott hozzászólás megjelenítési mód a „Beállítás” gombbal rögzíthető.

Gratulálok a csapatnak! Tartósan sosem használtam Frugalware-t, csak kipróbáltam néhány verziót 0.7-től. Egyszer lehet ennek is eljön majd az ideje. :)

jajj, ez a névválasztás :) a hideg kirázott annak a (másik!) fostalicskának a neve láttán :) pedig a frugal féle nexon tuti jobb. látatlanban is ;)

--
xterm

Gratulálok, további sokk sikert.

Gratula a kitartó fejlesztésért nektek!

Lehet hogy ránézek ismét... minden stable release-t megnézek, de eddig nem jött be. Mindig volt valami gond (eddig) a telepítővel.

"stable release"
Azt tudod, hogy a Frugalware 1.4-es verziószáma más terjesztéseknél már 14.0 lenne?
--
Tertilla; Tisztelem a botladozó embert és nem rokonszenvezem a tökéletessel! Hagyd már abba és kész!

Gratulálok minden bP-s nevéven!

-------------------------------------------------------------------------------------------
Mit használok? Na, na, na? Hát blackPanther OS v11.1-et * www.blackpanther.hu

Már 6 napja feltettem az 1.4-et a notira, szuper lett srácok!!!
Csak így tovább.
2 csomag azért hiányzik, de sebaj, majd forgatgatom.
A Feature Req sorokat azért sasoljátok, a régebbi kiadásokhoz írtakat is.

Üdv.

Nyugodtan irj hozzajuk uj kommentet, vagy gyere be irc-re, es szolj, neha ez a legegyszerubb megoldas ;-)