ls -1TörténelemHUP adás-vételNépszerű témákNépszerű fórum témákHardverLinux Weekly NewsFreeBSD Project NewsOpenBSD Journal |
Megjelent a Zentyal 2.0 (eddig eBox Platform)Tegnap jelent meg az eBox Platform, új nevén Zentyal, 2.0-s kiadása. A projekt vezetői azért választottak új nevet a platformnak, mivel napjainkban a "box" alatt leginkább integrált, beépített megoldásokra gondolunk, miközben a Zentyal ennél jóval többet kínál a felhasználó számára. A platform több nyelven is elérhető, magyarra és még kb. 10 nyelvre teljes vagy majdnem teljes a fordítás. Az új kiadás legfőbb újdonságai:
»
|
KeresésNavigációBelépésHupWikiÁllásajánlatokHWSWFriss blogbejegyzésekHUP napi hírlevélLegfrissebb HUP videókLegfrissebb HUP képekLegfrissebb HUP dokumentumokSzavazásMit tudsz a B-tree struktúráról? Részletekbe menően ismerem a felépítését, funkcióját, határait és felhasználását. 10% Kevésbé ismerem, mint az első pontban, de hozzá tudok szólni a témához. 18% Használom, de nem ismerem minden részletét. 4% Hallottam már róla, minimális mértékben ismerem. 27% Egyáltalán nem ismerem. 34% Csak az eredmény érdekel. 7% Összes szavazat: 570
Új felhasználók
InformációKövess minket!Partnerünk |
Jó kis rendszer, rendben össze van rakva. Tudom sokan nem szeretik, mert nem tudják mi van a dobozban, de ha néhány évvel korábban jön egy m$ sbs elől sok mindent elhappolhatott volna.
Szerintem is. :)
Több helyen használjuk és bevált.
a webmail/groupware része mennyire kényelmes a usereknek és mennyire megbízható. itt indítottam egy fórumot, Zimbra serverünk upgradeje kapcsán.
én a webmail részt kipróbáltam virtualboxban, és azóta ráng a bal szememnél egy ideg és néha motyogok is. :) de mondjuk ez a webmail-tól nálam amúgy is elő szokott fordulni.
biztosan az Ajax drag&drop egérkezelés az oka:)
s/radis/redis/
Amit nem lehet megirni assemblyben, azt nem lehet megirni.
ez a rendszer mennyiben más, mint a régóta létező SME server/ClearOS?
azon kívül, hogy Ubuntura épül, és nem CentOS-re?
--
by Mikul@s
A ClearOS-hez képest több szolgáltatást támogat, de lényegében nincs köztük nagy különbség, bár a ClearOS-t még nem használtam.
Ami még különbség, az a csomagok verziószáma. A CentOS egyik hátránya, hogy nem a legfrissebb csomagok vannak benne. Ez néha előny, mivel jelentős + stabilitást biztosít, néha hátrány, ha valami miatt szükség van friss csomagokra.
Csak a Zentyal kapcsán tudom azt, hogy a szolgáltatásokat lehet külön szkriptelni, illetve meg lehet azt csinálni, hogy bizonyos szolgáltatásokat a zentyalból kezelsz, másokat hagyományos módon. Ez ha bonyolult dolgokat akarsz megoldani, akkor jól jön.
hmmm, ez elég jól összerakott cuccnak néz ki. eddig pöcc-röff minden. lehet egy ilyet beállítok csatasorba majd, ha kiteszteltem.